scenografia

Hugo
Tron
Čačko

Pracovní zkušenosti:

2014-2018 Správce sociálních sítí Švandova divadla
2015-2018 Vedoucí výroby Švandovo divadlo

Realizované projekty:

2019 Ujetá ruka (výprava, Jiří Š. Hájek, Divadlo F. X. Šaldy, Liberec)
2019 Fernando Krapp mi napsal dopis (výprava, Jan Holec, Klicperovo divadlo Hradec Králové)
2019 Hra, která se zvrtla (výprava, Jaroslav Slánský, Městské divadlo Kladno)

2018 Kauza pražské kavárny (výprava, Jacob Erftemeijer, Švandovo divadlo)
2018 Archív jazyků (výprava, Mikoláš Tyc, divadlo A.Dvořáka, Příbram)
2018 Obraz Doriana Graye (kostýmy, Martina Kinská, Švandovo divadlo)
2018 Neúp!ní (výprava, Jiří Š. Hájek, Městské divadlo Kladno)

2017 EXPOp 67 (scénografie, Lukáš Pečenka, Městské divadlo Kladno)
2017 Pohřeb až zítra (výprava, Daniel Hrbek, Švandovo divadlo)
2017 Kronika ohlášené smrti (výprava, Honza Holec, divadlo Spektákl, Švandovo divadlo)

2016 Nadaný žák (výprava, Jiří Š. Hájek, Městské divadlo Kladno)
2016 Výtvarná zeď Švandova divadla - Status offline - instalace - výtvarné umění
2016 SOLO (výprava, Radim Vizváry, Švandovo divadlo)
2016 Velká mela aneb Francouzská kuchyně (výprava, Daniel Hrbek, Divadlo na Vinohradech)

2015 Zabít Johnnyho Glendenninga (výprava, Daniel Hrbek, Švandovo divadlo)
2015 Jak je důležité míti Filipa (výprava, Daniel Hrbek, Divadlo A.Dvořáka Příbram)
2015 Protest/Rest (výprava, Daniel Hrbek, Švandovo divadlo)
2015 Tartuffe (výprava, Daniel Hrbek, Divadlo A.Dvořáka Příbram)

2014 Teď ne! Aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle (kostýmy, Daniel Hrbek,studio Bouře)
2014 Máchovy hrdličky křik ( výprava, scénická koláž , Martin Vokoun, Pidivadlo)
2014 Když se zhasne ( výprava, Martin Vokoun, ŽDJC, soubor, 3D Company )

2013 Kuřačky a spasitelky (výprava, Martin Vokoun, divadlo La'My, Reduta, Praha)
2013 Máte jednu špatnou zprávu ( výprava, Martin Vokoun, ŽDJC, soubor, 3D Company )
2013 Karel Čapek: Krakatit (kostýmy, Dan Hrbek , Švandovo divadlo na Smíchově)
2013 Krajní meze (výprava, Martin Vokoun, Pidivadlo)
2013 Blood/Tears and Gold ( výprava, réžie, text, divadlo NOD )
2013 Divadlo DISK : Buchty a bohyně (kostýmy, Jan Frič, Divadlo DISK )

2012 Bohuslav Martinů: Divadlo za branou (výprava, Radim Vizváry , HAMU a Nová scéna ND)
2012 Phyllis Nagy: Nezvěstná (scénografie, Martin Vokoun, ŽDJC, soubor, 3D Company )
2012 Gej-ša (výprava, pohybová performance , Kateřina Votočková, divadlo Alfréd ve dvoře.)
2012 Reza De Wet:Pohřešované a D.Farr : Brýle Eltona Johna (výprava,klauzúry)
2012 H.Eliášová : Té noci (výprava, Ewa Zembok, ZLOMVAZ 2012)
2012 účast na Moskevském festivalu „Tvaja šanca“ s inscenací Les, Moskva
2012 Aleš Benda : Rómeo a Júlie (výprava, dominik Beneš, opera, divadlo DISK)
2012 Neil La Bute : Podoba věcí (výprava, Markéta Machačíková, divadlo Černá labuť)
2012 Arnold Schoenberg (výprava, výtvarná koláž/performance, DAMU)

2011 Cena děkana za nejlepší bakalářskou práci v oboru (Kouzelná flétna )
2011 Tajemství růže (výprava, Tomsa Legierski, divadlo DISK)
2011 A.N.Ostrovskij : Les (výprava, režie Dan Hrbek , divadlo DISK)
2011 Instalace a účast v rámci DAMU na PQ011.
2011 Instalace a koncept k výstavě v rámci PQ011, Klamovka , kostým za zrcadlem
2011 Triptych (výprava, Tomsa Legierski, divadlo Řetízek)
2011 PAPÍR (výprava, krátký pixelový film, Tomsa Legierski)

2010 Festival Vyšehrátky (inscenace Patla a Matla 2. Místo, Dobrodruzi 3. Místo)
2010 Dobrodruzi (výprava, Tomsa Legierski , zájezdové představení)
2010 Patla a Matla (výprava, pantomima, Tomsa Legierski, Radim Vizváry, zájezdové představení)

2009 Lorca Marná láska ( výprava, nonverbální představení, Palác Akropolis, Radim Vizváry)

Vzdělání :

2011 – 2014 Divadelní akademie múzických umění Praha, obor scénografie, magisterský stupeň
2009 – 2011 Divadelní akademie múzických umění Praha, obor scénografie a kostým, bakalářsky stupeň
2008 – 2009 Vysoká škola múzických umenia v Bratislave, obor scénografie
2004 - 2008 Stredná umelecká škola v Trenčíne, obor scénická a kostýmní tvorba